Fundacja Absolwent wsparcie uzdolnionej młodzieży

ul. St. Helsztyńskiego 3, 63-800 Gostyń tel. 65 572 20 60kom. 690 307 219 biuro@fundacja-absolwent.pl

HOTEL

Wydarzenia


Projekt Młody OBY OBYwatel
[2024-06-24] Projekt Młody OBY OBYwatel - 22-ego czerwca, w ramach projketu Młody OBY OBYwatel pani profesor Renata Pacyna spotkała się we Wrocławiu z tymi uczestnikami projketu, którzy marzą o studiowaniu na Akademii Sztuk Pięknych.... »
Projekt Młody OBY OBYwatel
[2024-06-05] Projekt Młody OBY OBYwatel - Uczestnicy Projektu Młody OBY OBYwatel spotkali się, żeby podsumować etapy realizacji projektów i podjąć decyzję o kolejnych działaniach. ... »
Projekt Młody OBY OBYwatel
[2024-05-31] Projekt Młody OBY OBYwatel - Zespół Młody OBY OBYwatel bardzo dynamicznie uczcił Dzień Dziecka.... »
Projekt Młody OBY OBYwatel
[2024-05-06] Projekt Młody OBY OBYwatel - JUTRO MATURY. Trzymamy kciuki za wszystkich maturzytsów, a za tych z teamu Młody OBY OBYwatel szczególnie mocno.... »
Projekt Młody OBY OBYwatel
[2024-04-23] Projekt Młody OBY OBYwatel - 16.04.2024 Cześć wszystkim! Nasze spotkanie to podsumowanie tego, co dotychczas zrobiliśmy, ale również planów na kolejne tygodnie.... »
Projekt Młody OBY OBYwatel
[2024-04-10] Projekt Młody OBY OBYwatel - W ramach projektu Młody OBY OBYwatel, grupa Warsztaty zorganizowała fantastyczne spotkanie integracyjne dla wszystkich uczestników projektu.... »
Projekt Młody OBY OBYwatel
[2024-02-02] Projekt Młody OBY OBYwatel - Projekt Młody OBY OBYwatel....... »
Projekt Młody OBY OBYwatel
[2024-01-30] Projekt Młody OBY OBYwatel - 27.01 Fundacja rozegrała się na dobre...... »
Projekt Młody OBY OBYwatel
[2024-01-30] Projekt Młody OBY OBYwatel - 16.01 do naszego projektu Młody OBY OBYwatel dołączyli przyjaciele z Domu Dziecka w Bodzewie.... »
Projeky Młody OBY OBYwatel
[2023-12-22] Projeky Młody OBY OBYwatel - Ruszył projekt, a w zasadzie projekty trzy. Podzieliliśmy się na zespoły projektowe i zaczynamy pracę. Już w pierwszym miesiącu rozpoczniemy realizację pierwszego z projektów, który pozwoli zaangażować dzieci mające problem z funkcjonowaniem w grupie... »
Projekt Młody OBY OBYwatel
[2023-12-07] Projekt Młody OBY OBYwatel - Wyjątkowi ludzie, wyjątkowe spotkanie, kolejne ważne rozmowy.... »
Projekt Młody OBY OBYwatel
[2023-11-24] Projekt Młody OBY OBYwatel - Z całego serca dziękujemy za słowa wsparcia, za zrozumienie i chęć współtworzenia projektu Młody OBY OBYwatel.... »
Projekt Młody OBY OBYwatel
[2023-11-17] Projekt Młody OBY OBYwatel - Ruszył długo oczekiwany przez nas projekt Młody OBY OBYwatel. Celem projektu jest wykształcenie umiejętności prezentowania własnych poglądów i podstawowych sposobów rozwiązywania konfliktów.... »
Odmień szkołę w czasie teraźniejszym
[2022-12-03] Odmień szkołę w czasie teraźniejszym - Fundacja Absolwent, Uniwersytet Wrocławski i Wyższa Szkoła Bankowa zapraszają do udziału w panelu — Odmień szkołę w czasie teraźniejszym.... »
Konwent Fanów Gier Planszowych
[2022-10-31] Konwent Fanów Gier Planszowych -  Jest Nam niezmiernie miło ogłosić, że w sobotę 3 grudnia 2022 r. w Fundacji Absolwent odbędzie się kolejny Konwent Fanów Gier Planszowych.... »
Uważne i Spokojne Dziecko - ,,Kosmos i Kajo
[2022-10-28] Uważne i Spokojne Dziecko - ,,Kosmos i Kajo - Cykl zajęć wspierających holistyczny rozwój dzieci, inspirowany programem ,,Kosmos i Kajo — Uważność w edukacji". Przeznaczony dla dzieci w wieku 7-10 lat.... »
Stypendium specjalne dla imigrantów
[2021-10-10] Stypendium specjalne dla imigrantów - Uruchamiamy nabór wniosków na stypendium specjalne - zgodnie z życzeniem naszego darczyńscy, skierowane jest ono do imigrantów, którzy potrzebują wsparcia by studiować w naszym pięknym kraju :)... »
Idziemy dalej - kolejny nabór stypendialny edycja 2021/2022
[2021-07-19] Idziemy dalej - kolejny nabór stypendialny edycja 2021/2022 - Mimo bardzo trudnej próby, której zostaliśmy poddani przez "czas pandemii", zdecydowaliśmy o uruchomieniu kolejnej edycji programu stypendiów studenckich Fundacji "Absolwent". Na zgłoszenia czekamy do połowy września br.... »
Stypendia 2019 - zjazd stypendystów :)
[2020-01-04] Stypendia 2019 - zjazd stypendystów :) - Kolejna grupa młodych-zdolnych zasiliła szeregi stypendystów Fundacji "Absolwent" . Sprawdsziuliśmy ich w boju - i to dosłownie :)... »
akcja SKUP FOTO_TALENTU ruszyła!
[2019-10-17] akcja SKUP FOTO_TALENTU ruszyła! - GOSTYNIANKO, GOSTYNIAKU  - pstrykasz fajne fotki? Chcesz zarobić na swojej foto-pasji nieco grosza? Powoli kończymy nadbudowę nowego pietra hotelowego w budynku Fundacji i chcemy ozdobić korytarze i pokoje hotelowe fotografiami Waszego autorstwa :)... »
Konkurs na projekt kartki wielkanocenj ROZSTRZYGNIĘTY !
[2017-04-04] Konkurs na projekt kartki wielkanocenj ROZSTRZYGNIĘTY ! - Uczniowie szkół podstawowych nie zawiedli - tak można podsumować wyniki naszego konkursu FOTOiGRAFICZNEGO na projekt kartki wielkanocnej. Wpłynęły 73 prace, z czego aż 71 pochodziło właśnie od młodzieży ze szkół podstawowych z naszej gminy !  Dzieciom gratulujemy kreatywności a zwycięzców zapraszamy po odbiór nagród.... »
Nowe rozdanie z puli stypendiów sportowych czas zacząć!
[2017-03-30] Nowe rozdanie z puli stypendiów sportowych czas zacząć! - I nadszedł ten czas- rozpoczynamy zbieranie wniosków o stypendium Młodzi Mistrzowie Sportu, na które środki pochodzą z tegorocznego Charytatywnego Balu Sportowca. ZAWODNICY, KLUBY - do roboty! Pisać i zgarniać fundusze na rozwój sportowy! :) Dokumenty do pobrania na naszej stronie w zakładce PLIKI DO POBRANIA.... »
Wybuchy w Absolwencie!
[2017-03-20] Wybuchy w Absolwencie! - W ubiegłą sobotę (18 marca 2017 r.) w siedzibie Fundacji doszło do paru wybuchów… oraz innych ciekawych reakcji chemicznych przeprowadzonych przez szalonego, acz profesjonalnego naukowca...... »
Konkurs na projekt kartki wielkanocnej
[2017-03-10] Konkurs na projekt kartki wielkanocnej - Uwaga wszyscy miłośnicy fotografii i amatorzy grafiki komputerowej! Właśnie ruszył nabór prac konkursowych na projekt wielkanocnej kartki pocztowej skierowany do uczniów wszystkich szkół gminy Gostyń. Dla autorów najciekawszych prac czekają nagrody rzeczowe oraz - UWAGA - możliwość zobaczenia kartki z własnym projektem w wybranych sklepach w Gostyniu!... »
Bal trzyma poziom
[2017-03-01] Bal trzyma poziom - W ostatnią sobotę karnawału 2017 odbyła się druga edycja Charytatywnego Balu Sportowca, organizowanego wspólnie przez Fundację „Absolwent” i tygodnik „Życie Gostynia” oraz niezastąpionych przyjaciół Fundacji: Izabelę Dereszewicz, Ewę Misiaczyk, Piotra Gorynię, Jędrzeja Kędziorę i Tomasza Bartona. Przybyli goście, dzięki gościnności Pani Marii Mróz, bawili się kolejny raz na Sali bankietowej w Borku Wielkopolskim.... »
Wyszkolimy zdolnych pływaków!
[2016-12-10] Wyszkolimy zdolnych pływaków! - Fundacja "Absolwent" we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gostyniu, wykorzystując środki z sportowego funduszu stypendialnego, stworzyli projekt edukacji sportowej skierowany do adeptów szkoły pływania. Dzięki środkom zebranym podczas Charytatywnego balu Sportowca 2106 nasi młodzi pływacy szkolić się będą przez pół roku pod okiem profesjonalnej trenerki pływania!... »
Zdolna szóstka zasiliła szeregi grona stypendystów Fundacji !
[2016-10-31] Zdolna szóstka zasiliła szeregi grona stypendystów Fundacji ! - Udało się, choć łatwo nie było- wybrać najlepszą szóstkę maturzystów spośród kilkunastu nadesłanych wniosków. Grono stypendystów Fundacji "Absolwent" rozrosło się w tym roku do 83 osób!... »
Wsparliśmy wrocławski Konkurs Gepperta
[2016-10-22] Wsparliśmy wrocławski Konkurs Gepperta -  Fundacja już od jakiegoś czasu stara się wspierać w sposób szczególny młodych zdolnych sportowców oraz artystów. Nie mogliśmy przejść obojętnie wobec możliwości wsparcia jednego z najbardziej odkrywczych konkursów młodego malarstwa w Polsce. I daliśmy jasną odpowiedź na pytanie: „A ty co robisz dla malarstwa?” , które promuje 12. edycję wrocławskiego Konkursu Gepperta.... »
Podziękowanie sponsorom Balu Sportowca
[2016-10-07] Podziękowanie sponsorom Balu Sportowca -  Jak bardzo pozytywnie zaskoczył nas Charytatywny Bal Sportowca 2016 nie muszę po raz kolejny udowadniać – atmosfera , liczba gości i przede wszystkim zebrane środki były dalece bardziej niż zadowalające. Stąd też na spotkaniu Komitetu Organizacyjnego zrodził się pomysł, by w jakiś szczególny sposób podziękować wszystkim sponsorom tego karnawałowego, dobroczynnego przedsięwzięcia.... »
Stypendia studenckie Fundacji ABSOLWENT
[2016-08-28] Stypendia studenckie Fundacji ABSOLWENT -  W tym roku wystandarowaliśmy wzór podania o stypendium studenckie naszej Fundacji - wniosek indywidualny o stypendium dostepny jest do pobrania na naszej stronie. Na podania czekamy do 6 września br. POWODZENIA! ... »
Wsparliśmy ich wyjazd na MŚ a oni zgarnęli 10 medali!
[2016-07-23] Wsparliśmy ich wyjazd na MŚ a oni zgarnęli 10 medali! -  W ramach funduszu stypendialnego SPORTOWIEC ROKU Fundacja wsparła obóz szkoleniowy i wyjazd na Mistrzostwa Świata Taekwon-do do Birmingham grupy młodych zdolnych i walecznych ludzi z klubu TIGER WIELKOPOSLKA. A oni nie zawiedli. Wręcz przeciwnie - wprost błyszczeli, bo 10 medali robi wrażenie na każdym!... »
Piotrze, powodzenia w Nowym Jorku!
[2016-05-25] Piotrze, powodzenia w Nowym Jorku! -  W maju br. Piotr Krzyżański napisał do nas list z prośbą o wsparcie finansowe jego ogromnej szansy edukacyjno-zawodowej. Nie mogliśmy przejść obojętnie obok prośby tak ambitnego, młodego człowieka.... »
Dziesięciu wspaniałych
[2016-04-26] Dziesięciu wspaniałych -  To była czysta przyjemność – mieć swój udział w rozwoju sportowych pasji naszych najzdolniejszych młodych sportowców. Co nie znaczy, że zadanie było proste - wybrać najlepszych z tych najlepszych, których zgłosiły kluby sportowe a do tego tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia finansowego. Ale udało się – pierwsze stypendia sportowe zostały przynane.... »
UWAGA! Zmiana trybu składania wniosków o STYPENDIUM SPORTOWE
[2016-02-19] UWAGA! Zmiana trybu składania wniosków o STYPENDIUM SPORTOWE - UWAGA! Z dniem 19-02-2016 r. , decyzją większości głosów Kapituły Stypendialnej STYPENDIUM SPORTOWIEC ROKU Fundacji "Absolwent" zmianie ulega termin składania wniosków... »
Niech żyje Bal Sportowca
[2016-02-09] Niech żyje Bal Sportowca - I stało się – 7 lutego 2016 roku około 4 nad ranem dobiegł końca Charytatywny Bal Sportowca. Poprzedziło go wiele miesięcy przygotowań, ale opłaciło się. Komitet Organizycyjny, w skład którego prócz organizatorów weszli także Izabela Dereszewicz, Ewa Misiaczyk, Jędrzej Kędziora, Piotr Gorynia oraz Tomasz Barton, spisał się na 5!... »
O Fundacji, o stypendium sportowym, o 1% w radiu ELKA
[2016-01-27] O Fundacji, o stypendium sportowym, o 1% w radiu ELKA - Dzisiaj (27/01) miałem przyjemność gościć u red.Jarka Adamka na antenie radia Elka. ... »
Wsparcie edukacji niepełnosprawnej Justyny
[2016-01-14] Wsparcie edukacji niepełnosprawnej Justyny -  Działaność statutowa Fundacji to przede wszystkim stypendia naukowe i od tego roku także sportowe. Ale nie ograniczamy się tylko do takiej pomocy w edukacji młodzieży, pomagamy po prostu przede wszystkim tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. A Justyna Dziadek właśnie w takiej potrzebie była i przekonała nas soją determinacją do dalszego kształcenia mimo wielu przeszkód.... »
Stypendium SPORTOWIEC ROKU
[2016-01-12] Stypendium SPORTOWIEC ROKU - Po zebraniu Kapituły Stypendialnej termin nadsyłania zgłoszeń przez kluby sportowe do stypendium SPORTOWIEC ROKU POWIATU GOSTYŃSKIEGO edycja I ustalono na 29 II 2016 roku włącznie ... »
Media Młodych - fotorelacja
[2015-12-28] Media Młodych - fotorelacja - Konferencję "Media Młodych", którą objęliśmy patronatem, z całą pewnością należy uznać za BARDZO udaną. ... »
Życzenia
[2015-12-23] Życzenia - Najlepsze życzenia świąteczne od pracowników i Zarządu Fundacji "Absolwent". ... »
Charytatywny BAL SPORTOWCA 2016 !
[2015-12-17] Charytatywny BAL SPORTOWCA 2016 ! - 6 lutego 2016 roku to data, którą należy zaznaczyć w kalendarzu na czerwono – tego dnia odbędzie się wielka impreza dobroczynna - charytatywny BAL SPORTOWCA, który to organizuje Fundacja „Absolwent” we współpracy z tygodnikiem „Życie Gostynia” oraz przyjaciółmi Fundacji. ... »
Konferencja i warsztaty dla młodych dziennikarzy. MEDIA MŁODYCH
[2015-12-07] Konferencja i warsztaty dla młodych dziennikarzy. MEDIA MŁODYCH - Już 11 grudnia (piątek) aula Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu zamieni się w prawdziwą szkołę dla młodych dziennikarzy! Konferencja, warsztaty, wyjazd do redakcji radiowej oraz wykłady pod wspólną nazwą MEDIA MŁODYCH to projekt organizowany przez redakcję szkolnego czasopisma LIMBUS oraz Samorząd Uczniowski ZSO przy wsparciu naszej Fundacji. ... »
Yes, yes, yes! UDAŁO SIĘ !
[2015-11-30] Yes, yes, yes! UDAŁO SIĘ ! - Dnia 30 listopada 2015 roku nie schodził nam uśmiech z twarzy, bowiem tego dnia dowiedzieliśmy się o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przez Sąd Rejonowy w Poznaniu o PRZYZNANIU NASZEJ FUNDACJI STATUSU ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO! ... »
Warsztaty integracyjne z nowymi stypendystami. ROZDANIE NOWYCH STYPENDIÓW
[2015-11-09] Warsztaty integracyjne z nowymi stypendystami. ROZDANIE NOWYCH STYPENDIÓW - W ubiegłą sobotę, tj. 7 listopada , odbyło się oficjalne wręczenie dyplomów nowym stypendystom Fundacji „Absolwent” połączone z warsztatami integracyjnymi dla wszystkich aktualnych stypendystów. ... »
Marynia Fekecz w Kanadzie - wsparcie Fundacji ABSOLWENT
[2015-10-26] Marynia Fekecz w Kanadzie - wsparcie Fundacji ABSOLWENT - W ramach stypendium sportowo-artystycznego, którego w tym roku nie przyznaliśmy, mogliśmy wesprzeć niezwykle utalentowaną artystkę w rozwoju jej tanecznych pasji. ... »
Współpraca z Funduszem Stypendialnym Talenty.
[2015-09-01] Współpraca z Funduszem Stypendialnym Talenty. - Fundacja "Absolwent" wspomogła Fundusz Stypendialny Talenty i na uroczystości rozdania stypendiów, która odbyła się 28 sierpnia br. ... »
NOWA SZANSA DLA ZDOLNYCH ARTYSTÓW I SPORTOWCÓW
[2015-06-11] NOWA SZANSA DLA ZDOLNYCH ARTYSTÓW I SPORTOWCÓW - Z niekłamaną przyjemnością informujemy o powstaniu nowego programu stypendialnego dla zdolnej młodzieży z województwa wielkopolskiego, ze szczególnym uwzględnieniem Gostynia i okolic.... »
Rusza kolejna edycja Programu Praktyk Studenckich
[2015-05-18] Rusza kolejna edycja Programu Praktyk Studenckich - Tego lata po raz drugi stypendyści Fundacji "Absolwent" mają okazję zdobyć cenne doświadczenie zawodowe uczestnicząc w Programie Praktyk i Staży Studenckich Fundacji "Absolwent" i firmy NETBOX.  ... »
STYPENDIA GODNE UWAGI - konkurs
[2015-03-11] STYPENDIA GODNE UWAGI - konkurs - Fundacja "Absolwent" zgłosiła swój udział w konkursie PISOP pn. "Działania godne uwagi". ... »
Już chcieli zapisać się na przyszłoroczne zajęcia :)
[2015-02-23] Już chcieli zapisać się na przyszłoroczne zajęcia :) - "Czy można przyjść jeszcze za rok?" - tak w skrócie można podsumować wrażenia po zakończonym w piątek 20.02 projekcie edukacyjnym "Wybory w lesie". ... »
Zostań prezydentem lasu! Projekt edukacyjny na ferie.
[2015-02-05] Zostań prezydentem lasu! Projekt edukacyjny na ferie. - Fundacja "Absolwent" we wpółpracy z Fundacją Projekty Edukacyjne z Poznania oraz Nadleśnictwem Piaski przygotowała niezwykłą ofertę edukacyjną na czas ferii dla uczniów szkół podstawowych. ... »
WESOŁYCH ŚWIĄT !
[2014-12-23] WESOŁYCH ŚWIĄT ! - Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.  Zarząd i pracownicy Fundacji "Absolwent"  ... »
Co nieco o Fundacji - wizyta studentów z Poznania i Konina.
[2014-12-18] Co nieco o Fundacji - wizyta studentów z Poznania i Konina. - W ostatnim czasie Fundacja "Absolwent" wspomogła realizację projektu "Przedsiębiorczość społeczna - kariera z pasją" autorstwa Stowarzyszenia Instytut Zachodni z Poznania.  ... »
Czytanie po sąsiedzku
[2014-12-09] Czytanie po sąsiedzku -  Fundacja „Absolwent” wsparła ostatnio innowację pedagogiczną pt. „Czytające jedyneczki” sąsiadującej z Fundacją „Absolwent” Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gostyniu . W dwojaki sposób pomogła w realizacji projektu autorstwa Pani Magdaleny Pietruli – najpierw poprzez zakup i przekazanie szkolnej bibliotece 8 książek dla dzieci spośród specjalnie przygotowanej na tę okazję listy najbardziej poczytnych i najpotrzebniejs... »
Egzotyczny wyjazd językowy do Ameryki Płd. - projekt wolontariacki.
[2014-11-12] Egzotyczny wyjazd językowy do Ameryki Płd. - projekt wolontariacki. - Fundacja "Absolwent" pośredniczy w realizacji językowego projektu wolontariackiego w Kolumbii. ... »
Kolejni młodzi-zdolni dołączyli do grona stypendystów Fundacji Absolwent
[2014-10-01] Kolejni młodzi-zdolni dołączyli do grona stypendystów Fundacji Absolwent - W ostatni weekend września Fundacja „Absolwent” przyjęła do swojego grona kolejnych młodych, zdolnych ludzi. ... »
Rusza druga edycja YES I CAN!
[2014-09-12] Rusza druga edycja YES I CAN! - Droga Maturzystko, Drogi Maturzysto, jeśli nie czujesz się na siłach , masz wątpliwości lub po prostu chciałbyś powtórzyć najważniejsze zagadnienia dotyczące egzaminu dojrzałości z języka angielskiego – Fundacja „Absolwent” wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom. ... »
Znakomity start programu praktyk studenckich ABSOLWENT-NETBOX.
[2014-08-12] Znakomity start programu praktyk studenckich ABSOLWENT-NETBOX. - Na początku sierpnia swój finał miała pierwsza edycja Programu Praktyk Studenckich, który jest owocem partnerskiej współpracy Fundacji „Absolwent” i firmy Netbox Polska Sp.z o.o. S.K.A. ... »
Delegacja z Kolumbii w Fundacji
[2014-06-02] Delegacja z Kolumbii w Fundacji - Pod koniec maja (27.05.2014 r.) w Fundacji "Absolwent" przyjęliśmy niecodziennych gości: delegację z regionu Meta, z miasteczka La Macarena w Kolumbii, której przewodniczyła Pani Ewa Kulak, na co dzień mieszkająca i pracująca w tym egzotycznym kraju.  ... »
DEBATY HISTORYCZNE - LO Gostyń.
[2014-03-03] DEBATY HISTORYCZNE - LO Gostyń. - Pod koniec lutego uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Gostyniu reprezentowali nasz powiat na Turnieju Debat Historycznych, który organizowany jest przez UAM WNSiD oraz oddział poznański IPN. ... »
Fundacja na rzecz WOŚP.
[2014-02-12] Fundacja na rzecz WOŚP. - Fundacja "Absolwent" także dołożyła swoje "pięć groszy" w unikalnej na skalę światową, najwspanialszej akcji pomocowej czyli Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy ... »
Podsumowanie zajęć ferii w Fundacji.
[2014-02-12] Podsumowanie zajęć ferii w Fundacji. - W dniu wczorajszym odbyły się ostatnie zajęcia z oferty Fundacji "Absolwent" na ferie 2014. ... »
Ferie z Fundacją
[2014-01-27] Ferie z Fundacją - Na czas tegorocznych ferii Fundacja “Absolwent” nie pozostawiła dzieci i młodzieży samym sobie. Już pierwsze dwa dni zimowych wakacji mogą być bardzo pożytecznie zagospodarowane. ... »
Czytam, więc jestem...
[2014-01-20] Czytam, więc jestem... - Wyniki testów językowych oraz wielu badań dot. kompetencji językowych pokazują, że prawdziwą piętą achillesową Polaków jest czytanie ze zrozumieniem. ... »
Historyczne starcie na słowa - LO kontra reszta Polski.
[2013-12-06] Historyczne starcie na słowa - LO kontra reszta Polski. - Fundacja „Absolwent” jako lokalny partner Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu zainicjowała w grudniu przystąpienie Liceum Ogólnokształcącego w Gostyniu do tegorocznego turnieju debat „Zrozumieć historię”, który jest projektem ogólnopolskim realizowanym przez WNPiD UAM oraz poznański odzdział IPN.  ... »
STYPENDIA ROZDANE PO RAZ PIĘTNASTY!
[2013-11-13] STYPENDIA ROZDANE PO RAZ PIĘTNASTY! - Fundacja “Absolwent”, która działa dla dobra młodzieży już od 1997 roku, przyznała stypendia studenckie piętnasty raz z rzędu... »
YES, I CAN - darmowe zajęcia językowe
[2013-09-30] YES, I CAN - darmowe zajęcia językowe - Fundacja „Absolwent” wychodzi naprzeciw potrzebom młodzieży maturalnej i rozpoczyna nabór na bezpłatne zajęcia z języka angielskiego. ... »
Wakacyjne laboratoria
[2013-08-22] Wakacyjne laboratoria - hoć tegoroczne wakacje niubłaganie zbliżają się ku końcowi, Fundacja „Absolwent” zaproponowała mieszkańcom miły akcent na koniec sierpnia – weekendową ofertę laboratoriów dla dzieci i młodzieży.  ... »
Konkurs matematyczny
[2013-04-12] Konkurs matematyczny - Fundacja Absolwent dofinansowała Powiatowy Konkurs Matematyczny "Matematyka liczy się w życiu", organizowany przez Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu. ... »
Zmiana Zarządu Fundacji Absolwent
[2013-04-04] Zmiana Zarządu Fundacji Absolwent - Pod koniec marca w cafe "Absolwent" odbyło się spotkanie z aktualnymi stypendystami Fundacji "Absolwent", podczas którego ci młodzi,zdolni ludzie mogli podzielić się swoimi wrażeniami dotyczącymi studiów i nowych wyzwań z nimi związanych. ... »
Warsztaty z elektroniki i robotyki
[2013-02-02] Warsztaty z elektroniki i robotyki - W Fundacja "Absolwent" zakończyły się się warsztaty z elektroniki i robotyki przeprowadzone przez Sławomira Wojciechowskiego stypendystę Fundacji "Absolwent", studenta 4 roku Politechniki Wrocławskiej. ... »
Ferie z wyobraźnią
[2013-01-25] Ferie z wyobraźnią - W dniach 21-25 stycznia 2013 r. w Fundacji "Absolwent" uczniowie ze szkół podstawowych wzięli udział w zajęciach "Ferie z wyobraźnią", które poprowadziła pedagog Anna Wałkiewicz... »

Kontakt


Fundacja Absolwent

ul. St. Helsztyńskiego 3, 63-800 Gostyń

tel. 65 572 20 60 | tel. 690 307 219 | biuro@fundacja-absolwent.pl

numer konta bankowego dla darczyńców: 65 1020 3121 0000 6102 0070 7489

KRS 0000078617


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]