Fundacja Absolwent wsparcie uzdolnionej młodzieży

ul. St. Helsztyńskiego 3, 63-800 Gostyń tel. 65 572 20 60kom. 690 307 219 biuro@fundacja-absolwent.pl

HOTEL

Warsztaty integracyjne z nowymi stypendystami. ROZDANIE NOWYCH STYPENDIÓW

Data publikacji: 2015-11-09

W ubiegłą sobotę, tj. 7 listopada , odbyło się oficjalne wręczenie dyplomów nowym stypendystom Fundacji „Absolwent” połączone z warsztatami integracyjnymi dla wszystkich aktualnych stypendystów.

Do grona naszych podopiecznych dołączyło w sumie aż 5 osób, które w szczególny sposób wyróżniły się wynikami maturalnymi i spełniły podstawowe założenia naszego programu stypendialnego: Ola Karolak (studentka elektroniki i telekomunikacji na Politechnice Gdańskiej), Natalia Malepszak (przyszła ekonomistka, Uniwersytet Ekonomiczny Poznań), Marlena Schmitchen (przyszła pedagożka , PWSZ Leszno), Patryk Kaczmarek (student elektroniki na Politchnice Wrocławskiej) oraz Wojciech Sołtysiak (student informatyki, Politechnika Wrocławska). Dzięki wsparciu firmy WIX-FILTRON, która przekazała środki na jedno dodatkowe stypendium, liczba dotychczasowo rozdanych stypendiów przez naszą Fundację wzrosła w sumie do siedemdziesięciu siedmiu. W tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy dzień integracyjny dla naszych aktualnych trzynastu stypendystów – sądząc po uśmiechach na zdjęciach i opiniach wyrażonych na zakończenie sobotniego spotkania – był to strzał w dziesiątkę. A działo się niemało – o godzinie 10:00 rozpoczęliśmy dzień ćwiczeniami i zabawami zapoznawczymi, by o 11:30 wejść na arenę improwizacji kabaretowej. Kilkugodzinne warsztaty poprowadzili trenerzy tworzący poznańską formację kabaretową „Małże” - pionierzy improwizacji kabaretowej w Poznaniu. Nasze sobotnie spotkanie zwieńczyło uroczyste rozdanie nowych stypendiów i podpisanie umów stypendialnych przy filiżance aromatycznej kawy i pysznym ciastku. Jestesmy dumni z grupy naszych stypendystów, którzy mimo niesprzyjających warunków pogodowych, licznie stawili się na całodniowych warsztatach a swoim niezwykle pogodnym usposobieniem sprawili, że decyzja o powtarzaniu takiej formuły spotkania w przyszłosci jest tylko formalnością.  

ROZDANIE NOWYCH STYPENDIÓW
ROZDANIE NOWYCH STYPENDIÓW
ROZDANIE NOWYCH STYPENDIÓW
ROZDANIE NOWYCH STYPENDIÓW
ROZDANIE NOWYCH STYPENDIÓW
ROZDANIE NOWYCH STYPENDIÓW


Kontakt


Fundacja Absolwent

ul. St. Helsztyńskiego 3, 63-800 Gostyń

tel. 65 572 20 60 | tel. 690 307 219 | biuro@fundacja-absolwent.pl

numer konta bankowego dla darczyńców: 65 1020 3121 0000 6102 0070 7489

KRS 0000078617


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]