Charytatywny BAL SPORTOWCA 2016 !

Data publikacji: 2015-12-17

6 lutego 2016 roku to data, którą należy zaznaczyć w kalendarzu na czerwono – tego dnia odbędzie się wielka impreza dobroczynna - charytatywny BAL SPORTOWCA, który to organizuje Fundacja „Absolwent” we współpracy z tygodnikiem „Życie Gostynia” oraz przyjaciółmi Fundacji. Cały dochód z tego przedsięwzięcia przeznaczony zostanie na wsparcie najbardziej obiecującego, młodego sportowca z powiatu gostyńskiego – ufundowanie zostanie stypendium w formie wyjazdu szkoleniowego, który pozwoli dalej rozwijać jego/jej pasje i umiejętności sportowe.

Kandydatów zgłaszać mogą kluby sportowe z całej wielkopolski (formularz zgłoszenia na naszej stronie) a wyboru stypendysty dokona Kapituła Stypendialna, w skład której wejdą m.in. przedstawiciele organizatorów oraz osoby na co dzień zajmujące się tematyką sportową. Co istotne, osoby starające się o stypendium muszą mieszkać lub pochodzić z powiatu gostyńskiego oraz spełniać kryterium wiekowe (szczegóły w regulaminie).

BAL SPORTOWCA będzie wspaniałą okazją do realizacji najważniejszej idei Fundacji „Absolwent”, jaką jest wsparcie zdolnej młodzieży. Już dziś zapraszamy Państwa na tą niezwykłą imprezę, na której nie zabraknie atrakcji – będzie loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami oraz aukcja charytatywna, na której zawalczyć będzie można m.in. o przejażdżkę z Kubą Giermaziakiem na Torze Poznań, uroczystą kolację z Nickim Pedersenem czy też wizytę z przewodnikiem w fabryce porcelany w Meissen wraz z noclegiem. A wszystko to w szczytnym celu zebrania jak największej puli środków, by wesprzeć naszych zdolnych, młodych sportowców. Ponadto podczas balu ogłoszone zostaną wyniki plebiscytu „Życia Gostynia” na najpopularniejszego sportowca oraz trenera powiatu gostyńskiego a o odpowiednią oprawę muzyczną zadba kapela Venus.

Bal odbędzie się w sobotę 6 lutego 2016 r. w sali bankietowej Zakładów Mięsnych MRÓZ S.A. w Borku Wielkopolskim. Rezerwacji miejsc dokonywać można pod numerem telefonu 606-923-087 . Wszelkich informacji dotyczących Balu Sportowca oraz Stypendium Sportowego „Sportowiec Roku Powiatu Gostyńskiego” udziela prezes Fundacji „Absolwent” - Jarosław Tomczak oraz Izabela Dereszewicz. Informacji dotyczących Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera szukać udziela redakcja „Życia Gostynia”.