Fundacja Absolwent wsparcie uzdolnionej młodzieży

ul. St. Helsztyńskiego 3, 63-800 Gostyń tel. 65 572 20 60kom. 690 307 219 biuro@fundacja-absolwent.pl

HOTEL

Piotrze, powodzenia w Nowym Jorku!

Data publikacji: 2016-05-25

  W maju br. Piotr Krzyżański napisał do nas list z prośbą o wsparcie finansowe jego ogromnej szansy edukacyjno-zawodowej. A w skrócie brzmiał on tak: 

"Jestem studentem trzeciego roku kierunku prawno-ekonomicznego realizowanego przez Uniwersytet Ekonomicznym w Poznaniu we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM. Ponad Miesiąc temu aplikowałem w sprawie stażu do Stałego Przedstawicielstwa Rzeczypospolitej Polskiej przy Narodach Zjednoczonych w Nowym Jorku. Po pozytywnej weryfikacji wysłanych dokumentów (formularza aplikacyjnego, ocen, listu motywacyjnego) zakwalifikowałem się do dalszego etapu rekrutacji jakim była rozmowa z przedstawicielem w Nowym Jorku. W trakcie rozmowy zaproponowano mi staż w placówce. Jest to dla mnie ogromna szansa i wyróżnienie, które z pewnością wzbogaci moje umiejętności, życiorys oraz będzie wartościowym uzupełnieniem nauki akademickiej. Ponadto ów staż wiąże się z możliwością reprezentowania nie tylko obu Uniwersytetów na arenie międzynarodowej, ale także Polskiego środowiska akademickiego i poziomu jaki reprezentujemy..."

Nie mogliśmy przejść obojętnie obok prośby tak ambitnego, młodego człowieka. Oczywiście wspomogliśmy finansowo jego wyjazd a on odwdzięczył się pięknymi słowami, które cytujemy poniżej:

"Chciałbym serdecznie i szczerze podziękować za państwa dofinansowanie, które znaczy dla mnie bardzo dużo. Dzięki pomocy ze strony państwa fundacji będę mógł częściowo opłacić wysokie koszty wynajmu pokoju w Nowym Jorku, co odciąży mnie finansowo. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pozytywne rozpatrzenie wniosku i pomoc w tak ważnej dla mnie sprawie."

Piotrze, powodzenia za oceanem i daj znać jak się pracuje i mieszka w Nowym Jorku.

Piotr w NY
Piotr w NY


Kontakt


Fundacja Absolwent

ul. St. Helsztyńskiego 3, 63-800 Gostyń

tel. 65 572 20 60 | tel. 690 307 219 | biuro@fundacja-absolwent.pl

numer konta bankowego dla darczyńców: 65 1020 3121 0000 6102 0070 7489

KRS 0000078617


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]